salutare

Esti nou?!Prezinta-te.Asigura-te inainte de orice post sa fii prezentat la aceasta sectiune ,si sa citesti cu atentie si tips-urile pt un joc corect.
Post Reply
suhoi

salutare

Post by suhoi » 04 Feb 2016 03:00

am aflat de Airsoft recent de pe net .Sincer sa va spun de zile bune urmaresc forumrile legate de acest sport , regulament ,replici .As avea de intrebat:

1. Locatia unde pot veni ca spectator (pe forum am vazut doar ora, ziua afisate)

2.In alta zi a saptamanii in afara de duminica (Am inteles ca uneori se fac antrenamente pe echipe) , pot veni ca spectator ?(motivul fiind ca uneori lucrez duminica , ex.cum ar fi urmatoarea)

3.Dupa ce am consultat sfaturile achizitionarii unei replici am ajuns la concluzia ca mi s-ar potrivi una tip M4 marca WFC(exemplu de pe WGC Shop),cit timp dureaza livrarea sau poate cineva ma poate ajuta cu comanda<referitor la echipament am cite ceva ,uniforma US Army.
Multumesc
Last edited by suhoi on 19 Mar 2016 03:38, edited 2 times in total.

marian

Re: salutare

Post by marian » 04 Feb 2016 04:26

Bine ai venit la noi pe forum,legat de teren..este fostu tancodrom vis-a-vis de cimitirul de pe centura.
Jocuri,momentan vor fi doar duminica,mai la vara vom muta ziua de joc sambata si eventual duminica.Esti bine venit sa asisti,ca doar cu teoria nu faci nimic,trebe si practica :-B

M4 este o platforma fiabila atat CQB cat si Outdore,iar VFC este un brand de calitate,dar sunt G&G sau Specna la un pret mai mic si poti scotate aceleasi performante,dar la acestea recomand o guma de hop noua (de calitate)
ImageImage

WAR64
Site Admin

Post by WAR64 » 04 Feb 2016 19:41

Salutare si bine ai vebit la noi pe forum,am vazut user nou cu zilele nici un post bine ca ai postat.
Esti ORICAND binevenit pe teren sa vezi despre ce e vorba ,daca nu ai ochelari de protectie sa ne anunti.

Daca ai bani de m4 VFC ia VFC sunt cei mai tari la finisaje ,materiale ,ramai cu aceiasi platforma cu anii deci merita banii

Daca comanzi de pe online eu recomand fara discutii REDWOLFAIRSOFT ajunge in 3 zile de la ei ...pe langa pretul de acolo mai platesti si tva 20% si taxa jucarii 3% la vama dar merita.

NU comanda nimic fara sa te consulti ca aduni prostii ce le vei schimba orice intrebare ai NU ezita sa ne intrebi.

Nr de tel 0740047667

FB Ardelean Ovidiu
Microideal Computers Oradea

-Calculatoare -Componente -Monitoare -Console - Articole Gaming -Service IT

Calea Aradului 105/a langa Imprimeria de Vest
Telefon : 0259 471 777 ; http://www.youpc.ro

http://www.vanzarioradea.ro

suhoi

Post by suhoi » 05 Feb 2016 00:52

Multumesc de sfaturi.Cu prima ocazie ma alatur! :)

crazy

Post by crazy » 05 Feb 2016 00:54

Salutare si bine ai venit printre noi.

Repsol

Post by Repsol » 05 Feb 2016 17:55

Bun venit camarade, recomand si eu vfc fara discutii uber calitate, dar fiind mai atent la nickul tau care ma duce cu gandul la avioanele rusesti, parca totusi ai vrea o rusoaica focoasa (AK) in ciuda m4-lui. :))
Honda- The Power Of Dreams
When Nothing Goes Right, Goes Left

Spartan Wars 2 ---- Checked
Overload 4 ---- Checked
Border War 7 ---- Checked
Overload 5 ---- Checked
Border War 8 ---- Checked
Overload 6 ---- Checked

suhoi

Post by suhoi » 06 Feb 2016 03:00

:) Nu-i exclus.Ai un spirit de observatie foarte bun. :-bd Mai intai vreau sa vad pe teren replicele jucatorilor ,ma mai informez si apoi vadem cu care ramanem .....

Repsol

Post by Repsol » 06 Feb 2016 04:40

Te asteptam pe teren la "team building"
Honda- The Power Of Dreams
When Nothing Goes Right, Goes Left

Spartan Wars 2 ---- Checked
Overload 4 ---- Checked
Border War 7 ---- Checked
Overload 5 ---- Checked
Border War 8 ---- Checked
Overload 6 ---- Checked