2012. május 26. (szombat) Volgograd újratöltve- Kunmadaras

Aici ajung topicurile care sunt amplasate intr-un mod inutil in un loc inutil.Tot ce nu apartine locului este mutat aici ,pt a tine curat pe forum.Multumim pentru intelegere.
Rrazak

Re: 2012. május 26. (szombat) Volgograd újratöltve- Kunmadar

Post by Rrazak » 28 May 2012 21:09

MILU wrote:Eu sunt multumit de joc
AM DAT KNIFEEEEEE :)) :))
da, acum am aflat.....pareri:
se pune Knife daca dai Knife unui MORT?
ca asta a facut: a dat knife unui mort. Deci nu a ajuns neobservat langa el, nu l-a surprins, nu l-a facut de rusine.....a mers langa un ranit si l-a cutitat...numa' sa poa sa se laude acasa..... :)) =)) =)) =))

votati: îi recunoaştem kinfe-kill-ul ?

1, Rrazak NU :D
Image
Image
me? what? when? where?
Pain is your friend. It will tell you when you are seriously injured. It will keep you awake and angry. And remind you to finish the job and get the hell home. But you know the best thing about pain? It lets you know you're not dead yet

MILU

Post by MILU » 28 May 2012 21:14

poate vota cine ce vrea
regula ii regula
dai knife si la un Mort (ranit) ca sa taca si sa mearga la respawnd
Doar invidia vorbeste din Razak ca el nu a miscat nimic doar a ocupat statiile :)) :))
FAT NINJA :))))

Tschecke

Post by Tschecke » 29 May 2012 13:07

Tot aici la Junk, dar merge...
A. Va multumesc tuturoro pentru joc, pentru un batran a fost miscare destula (de doua zile stau in pat racit)...
B. Milu are un DA din partea mea, regulamentar. Trebuie sa treci de suport, medic si alti cativa ca sa prinzi un ranit, trimis la respawn. Da si eu am primit Knife-Kill data trecuta fiind ranit numai, nemiscat pe loco, ESTE VALABIL.
C. Rrazak, pacat ca nu am jucat mai de aproape noi de pe aici, cu SAF ne-am intalnit des la sarcini...
D. Adrian, ai DREPTATE, privind nemuritorii, DAR trebuie sa reamintim ca jocurile de la Kunmadaras sunt organizate BINE, insemnand ca, castiga POLITICALLY CORECT, adica cei de la NATO, EU, USA, Francezi, etc, pana ce Talibanii, Afghanii, Insurgentii, Rusii PIERD. Acum a fost, cred, prima data cand a castigat ROSII. A fost meritul NOSTRU al tuturor ca am ramas pe teren mai multi. Cand am fost data trecuta (Eu si WW), am primit si indicatii ca sa nu aparam cu atata inversunare cate un loc. Sau atacatorii nu mureau si indeplineau misiunea, pentru care au fost felicitati. ETC. Evident, noi, RAII am pierdut. A fost putin frustrant dar jocul a fost foarte antrenant si placut. NU AU FOST TIMPI LIBERI CA SI ACUM. Dar acum am castigat...Atunci am pierdut...
SI INCA CEVA! NIMIC, DAR NIMIC NU TE POATE DUCE SPRE DIRECTIA DE A NU RESPECTA REGULAMENTUL !!! - inclusiv si daca adversarii le incalca. S-A INTELES ???? !!!!! Sper pentru data viitoare ca DA.

In rest multumesc mult tuturor, a fost bine. La mai mare !!!
Image
Image

Rrazak

Post by Rrazak » 29 May 2012 13:54

Tschecke wrote: SI INCA CEVA! NIMIC, DAR NIMIC NU TE POATE DUCE SPRE DIRECTIA DE A NU RESPECTA REGULAMENTUL !!! - inclusiv si daca adversarii le incalca. S-A INTELES ???? !!!!! Sper pentru data viitoare ca DA.
corect, Tobi
Si nu pun la indoiala faptul ca Knife-ul lui Milu a fost sau nu regulamentar. Pentru ca a fost.
DAR: nu este un Knife moral. Nu este o realizare. Nu ai dat Knife unei persoane, surprinzandu-l, lasand-ul masca. Ai dat knife unui ranit, care nu se putea apara.
Nu e totuna sa pescuiesti in lacul de la Cefa sau in acvariile de la Metro, nu e totuna sa vanezi in padurile din munti sau sa vanezi la Zoo.
intelegeti ideea?
iar Milu: :-@
Image
Image
me? what? when? where?
Pain is your friend. It will tell you when you are seriously injured. It will keep you awake and angry. And remind you to finish the job and get the hell home. But you know the best thing about pain? It lets you know you're not dead yet

Rrazak

Post by Rrazak » 29 May 2012 13:54

si, da bineinteles :p
Image
Image
me? what? when? where?

MILU

Post by MILU » 29 May 2012 14:25

Adrian
Replica imi merge perfect, camuflajul era pentru oras unde am si jucat doar ca era prea mult verde in acel oras si nu betoane
FAT NINJA :))))

Rrazak

Post by Rrazak » 29 May 2012 14:31

Adi, stii foarte bine respectul pe care il port pentru Milu. Stiu ca este un jucator si un om cu care m-as duce pana in panzele albe.
Atat mi-a ramas, sa-l f.t cu cutitul, numa' pentru ca mi-a promis mie un Knife. Pe care nu mi-l va da niciodata :D
Image
Image
me? what? when? where?

Post Reply