nozzle glock aep

Postati aici tot ce doriti sa cumparati echipament,replici,bile airsoft.
marian

nozzle glock aep

Post by marian » 14 Nov 2014 21:18

Cumpar piesa asta de tot rahatu.Este pentru Glock aep/electric,nozzle sau cum ii zice.Mie mi sa rupt partea incercuita cu verde.

Image

se accepta donatie,plataa se face de catre domnu!!!!
ImageImage

medve

Re: nozzle glock aep

Post by medve » 15 Nov 2014 05:05

am.... dar pt tine e 60 de ron
ImageImageImage

Aproape oricand va stau la dispozitie: 0771566279

Repsol

Post by Repsol » 15 Nov 2014 05:19

pretul e in functie de cine intreaba ?
Honda- The Power Of Dreams
When Nothing Goes Right, Goes Left

Spartan Wars 2 ---- Checked
Overload 4 ---- Checked
Border War 7 ---- Checked
Overload 5 ---- Checked
Border War 8 ---- Checked
Overload 6 ---- Checked

medve

Post by medve » 15 Nov 2014 06:00

stie el de ce, pt tine ar fii 45... :P
ImageImageImage

Repsol

Post by Repsol » 15 Nov 2014 08:23

medve wrote:stie el de ce, pt tine ar fii 45... :P
maci 45`u asta a fost cu subinteles :X... stai linistit papa n`am uitat de tine :D

Overload 4 ---- Checked
Overload 5 ---- Checked
Border War 8 ---- Checked
Overload 6 ---- Checked

marian

Post by marian » 24 Nov 2014 03:47

Se poate sterge.Voi primii gratiss de la un jucator din Bucuresti.Intreg pistolul gratis,stricat dar are piesa aia cacacioasa.Nho ala da,ce bulan am :ymsmug:
ImageImage

medve

Post by medve » 24 Nov 2014 04:44

Gratis iti dadea si eu, datoria de 60 ramane, atata tot... daca nu vrei sami dai nu e nici o problema, a fost o invatatura de minte!
Deci daca imi cere cineva ceva in prumut sa se stie ca din cauza lui Marian nu mai dau in veci la nimeni nimic!
ImageImageImage

marian

Post by marian » 24 Nov 2014 21:06

Amu m-ai aprins....ti-am 'pierdut' catarea din fata de la glock care a cazut pe pamant o catare care este prinsa dedeupt cu u surub,nu-mi pot imagina cum s-a rupt(daca nu cumva a fost rupta...ma rog) ti-am dat o catare de glock tot din plastic tot cu prindere cu surub.Ai zis ca e ok.Dupa o saptamana vi ca ai gasit ce ti se potriveste adica catari din otel ambele fata/spate la 60 lei,cand pe airsoft.ro catare originala plastic de kwa este 28 lei la fel ca cea care ti-am dat-o. scuza-ma.Daca iti pierdeam pistolul kwa vineai ca iti trebe un tokio marui?La fel m-ai facut sa cumpar guma de hop din silicon pentru replica pe gaz, am dat 55+20 transport si la cum te tii de reparator sau mecanic de replici....pentru gaz nu se foloseste gume din silicon acolo trebuie gume hard cat mai tari ca sa stii si tu.Aia 70 de unde ii scot? + ca am cumparat o alta guma alti 45 lei.

Nu vezi tu bani aia pana-i lume.Si daca ai ceva cu mine nu implica alte persoane,sau vroiai sa faci asta de mult dar nu ai avut motiv.? ca alti nu se plang de raparatiile tale ci tac si trec peste,in ciuda faltului ca le ceri bani pe manopera.Si eu am reparat cateva dupa urma ta dar nu am cerut bani sau sa incerc sa fac avere din treaba asta.

Parerea mea!
ImageImage

medve

Post by medve » 25 Nov 2014 06:30

oooo da esti un om corect. tiam zis cand ai dat catarea aia ca nu imi trebe de pe un pisat de replica de 200 de ron catarea ca nu bat joc de replicile mele. foarte clar am zis!
nu se gaseste nicaieri catare de KWA, care nu e prins cu surub ii prins numai cu clipsuri, si am zis clar si atunci ca vreau original! 60 am zis ca numai pe ala gaseam ce se potriveste la al meu, daca ai gasit mai ieftin ORIGINAL KWA foarte bine e perfect si ala.

Desteptule! de la gaz guma de hop-up schimba repede temperatura, si o guma normala nu e facut pt asa ceva, doar cele siliconice rezista la schimbari rapide de temperatura
A, tu te caci pe tine cand trebuie sa scoti 10 lei din buzunar? O scuza o guma buna incepe de la 50+ ron si nu se gaseste in tara. A si inca ceva sniper pe gaz precis nu exista.

Iar desteptul ala care a dus la tine la reparat replica dupa ce am facut eu, e problema lui. Dau garantie pe munca mea care automat a pierdut! Da cer bani pt reparatii ca nu sunt caritas si nu lucrez pe gratis!

alte persoane?
ImageImageImage

Repsol

Post by Repsol » 25 Nov 2014 17:44

Certativa sincer pe chatul de la facebook, viber, whatssup, skype

Overload 4 ---- Checked